Akıllı Kumanda "Android telefon ve tabletiniz ile projeksiyon cihazını kontrol edebilirsiniz..."

Android Kumanda

 Promacto Pro X serisinde android 4.4 işletim sistemi olduğu için akıllı telefon ya da tabletinize indireceğiniz bir aplikasyon ile projeksiyon cihazınızı akıllı telefon ve tabletiniz ile kontrol edebilirsiniz. Android kumanda aplikasyonu ile uzaktan kumanda fonksiynlarınızı kullanabileceğiniz gibi kablosuz klavye/mouse, kablosuz touchpad ve kablosuz gamepad olarakta kullanabilirsiniz.

Çift Ekran

 Çift ekran özelliği ile projeksiyon cihazınızın ekranını minimize ederek telefon ya da tablet ekranınızdan dokunmatik olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede ekranda çıkan dokunmatik klavye fonksiyonunu da telefon ya da tabletinizin klavyesini kullanır gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca bazı oyunlarda ihtiyacınız olan hareket sensörünü (Örn: araba yarışı oynarken telefonunuzda oynar gibi telefonunuzu sağa sola yatırarak direksiyon fonksiyonlarını kullanabilirsiniz.) kullanabilirsiniz.

Yerel Kaynak

 Yerel kaynak özelliği ile akıllı telefon ve tabletinizde ki resim, müzik, video ve ofis dosyalarınızı kablosuz olorak projeksiyon cihazına aktarabilirsiniz.

 

2013 Promacto. Tüm hakları saklıdır. Promacto Projeksiyon