.
Promacto PRO X11 "1000 Ansilümen, Android 4.4, Dual Band WiFi, Bluetooth 4.0, Active 3D..."
-
"1000 Ansilümen LED Işık Gücü..."
Promacto Pro X11
0,65 kg ağırlığında, 1000 ansilümen ışık gücüne sahip yeni nesil Promacto Pro X11 projeksiyonlar küçük boytlarına rağmen tüm teknolojik nimetleri bir arada size sunmaktadır. Ev, ofis ve eğitim kurumlarında projeksiyon cihazı kullanırken ihtiyaç duyabileceğiniz herşey düşünülerek tasarlanmış olan Promacto Pro X11 cihazı ile yapabileceklerinizin sınırı yoktur.
 
-
-
"Android 4.4 İşletim Sistemi..."
Android Projeksiyon
Promacto Pro X11 yeni nesil android 4.4 versiyona sahip bir projeksiyon cihazıdır. 1 Ghz'lik 4 çekirdekli merkez işlemcisi ve Mali-450 4 çekirdekli grafik işlemcisi ile yüksek çözünürlüklü görüntüleri çok rahat çalıştırabilmektedir. H.265 kodek paketi ile de güncel teknolojiyi yakından takip etmektedir. Ayrıca Android 4.4 işletim sistemi sayesinde Google Play Store'a girerek tüm yeni nesil uygulamaları indirip kullanabileceğiniz bu cihaz ile bir tablet ya da akıllı telefon ile yapabileceğiniz hemen hemen herşeyi yapabilirsiniz.
 
"Hem 2.4 Ghz, Hem 5 Ghz WiFi Bağlantısı..."
Dual-Band WiFi
Promacto Pro X11 Dual-Band WiFi teknolojisi kullanılarak hem 2.4 Ghz, hem de 5 Ghz frekans aralığını kullanarak kablosuz internete bağlanabilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede 2.4 Ghz frekans aralığını kullanan (kablosuz klavye mouse, telsiz telefon, mikrodalga fırın vb.) wireless cihazlarının işgaline uğramadan 5 Ghz frekans aralığı ile geniş bant aralığında internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Artık hiç bir kaynağa ihtiyaç duymadan kablosuz internet ile online film izleme kolaylığından vazgeçemeyeceğiniz bir projeksiyon cihazına sahip olacaksınız.
 
-
-
"Active 3D, Side by Side, Top/Bottom..."
Active 3D Film Keyfi

Promacto Pro X11 daha önceki modellerde olduğu gibi Active 3D tüm filmleri direkt olarak oynatabilmektedir. İsterseniz USB'den, isterseniz diğer kaynaklardan ve yine isterseniz online olarak mevcut tüm 3D filmleri: Side by Side, Top/Bottom, BlueRay DVD

fonksiyonları ile seyredebilirsiniz. Otomatik 3D algılama fonksiyonu ile hiçbir ayar yapmanıza gerek olmadan kumandanız dan 3D tuşuna basmanız ve 3D gözlüğünüzü aktif hale getirmenizin yeterli olacağı bu pratik çözüm 3D film sevenler için büyük avantaj ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Artık 3D film seyretmek için üşenmeyecek ve tüm 3D filmleri seyredebileceksiniz.

 
"Kablosuz Hoparlörlere Kolay Bağlantı..."
Bluetooth 4.0
Promacto Pro X11 cihazında dahili Bluetooth 4.0 teknolojisi ile kablosuz hoparlörlerinize ses aktarabilirsiniz. Özellikle ev sineması ve mobil sunumlar da sıkça kullanmak isteyeceğiniz bu çözüm sizi kablo kalabalığı ve uğraşından kurtarmak için düşünülmüştür. Sadece birkereye mahsus hoparlör ve projeksiyon cihazını eşleştirmeniz yeterlidir. Daha sonraki kullanımlarınızda bluetooth fonksiyonu açık konumda olduğu sürece her açışınızda otomatik olarak eşleşecek ve kablosuz olarak Bluetooth hoparlörlerinizden ses alabileceksiniz. Bu sayede mobil kullanımlarınızda zaman kaybetmeden sunuma ya da kullanıma başlayabileceksiniz.
 
-
-
"Kablosuz Görüntü Aktarımı..."
Miracast Teknolojisi
Promacto Pro X11 cihazı aynı ağda bulunan android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinizin ekranını kablosuz olarak aktarabilmeniz için Miracast alt yapısına sahiptir. Miracast teknolojisi ile projeksiyon cihazınızı akıllı telefon ya da tabletlerinize kablosuz ekran olarak kullanabileceksiniz. Sadece projeksiyon cihazınızın ayarlar menüsünde internet ayarlarına girerek Miracast'ı açık konuma getirmeniz ve telefon ya da tabletinizden eşleştirmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede telefon ya da tabletinizin ekranını devasa büyüklüğe taşıyabilecek ve büyük ekranda kullanmanın keyfini yaşayabileceksiniz.
 
"İşletim Sisteminizin IOS Olması Bizim İçin Dert Değil..."
AirPlay Teknolojisi
Promacto Pro X11'in android tabanlı bir projeksiyon olması IOS kullanıcılarını unuttuğu anlamına gelmez. Özel yazılımı ile IOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerden de görüntü aktarabilmek için AirPlay desteği sunmakta olan Promacto, versiyon farketmeksizin tüm IOS akıllı telefon ve tabletlerden kablosuz görüntü aktarabilmektedir. Resim, müzik, video gibi medya dosyalarınızı aktarabileceğiniz gibi AirPlay'in imkan verdiği YouTube ve Safari gibi uygulamalarında ekranlarınıda aktarabileceksiniz. Promacto Pro X11 ile günümüzde sunum yapmak için kurumsal şirketler tarafında sıkça kullanılan iPad'ler ile sunum yapmak çok daha kolay olacaktır.
-
-
-
"Surround 5.1 ve 7.1 Kanal Ses Desteği..."
SPDIF / Optik Ses Çıkışı

Promacto Pro X11 üzerinde bulundurduğu SPDIF çıkış sayesinde projeksiyon cihazından dijital ses alabilmenizi sağlamaktadır.LED projeksiyonlarda bir ilk olan bu özellik ile Promacto Pro X11 Optik ses çıkışını kullanarak 5.1 ve 7.1 surround ses çıkışı alabilmenizi sağlamaktadır. Ev sinemasında kullanacak olan kullanıcılar bu özellik sayesinde Dolby Digital desteği ve surround ses ile gerçek sinema deneyimini evlerinde yaşayabilecekler. Sinemanın tam manasıyla ev ortamına minimize edilmesini hedefleyen Promacto Pro X11 kullanıcalarına geniş kodek desteği sunan media playerına ilave Google Play Store ile dilediği media player uygulamayı kullanabilme özgürlüğüde sağlamaktadır.

 
"Kablolu İnternet Bağlantısı Seçeneği..."
Ethernet Girişi
Promacto Pro X11 işyerleri ve okullardan gelen tavsiyeleri dikkate alarak çoklu kullanımda kablosuz internetin yetersiz kaldığı yerlerde de android işletim sisteminin ve online internet bağlantısının tüm kolaylıklarından fayda sağlayabilmeniz için üzerinde ethernet girişine de yer vermektedir. Bu sayede kablosuz internetin çekim gücünün düşük ve yetersiz olduğu yerlerde özellikle sabit kullanım alanlarında kablolu internet bağlantısı ile kesintisiz internet bağlantısı kullanabileceksiniz. Ethernet portu ile ayrıca yerel ağınız üzerinden paylaştığınız verilerinize de projeksiyon cihazınız üzerinden kolaylıkla ulaşabileceksiniz.
 
-
-
"Hem 2.0, Hem 3.0 USB Girişi..."
USB Girişleri

Promacto Pro X11 hem 2.0 hem de 3.0 USB girişine sahiptir. Gelişen teknolojinin artılarından biri olan USB 3.0 girişe sahip Türkiye'de ki ilk projeksiyon olan Promacto Pro X11 ile yeni nesil harici diskler ile yüksek çözünürlük filmlerinizi doğrudan ve takılma olmadan seyredebileceksiniz. Kablosuz klavye ve mouse gibi wireless alıcılı donanımlarınızıda kullanabileceğiniz Promacto Pro X11 kullanım kolaylığı açısından en zengin mini projeksiyon olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

"Android Akıllı Kumanda Uygulaması..."
Akıllı Kumanda
Promacto Pro X serisi için geliştirmiş olduğumuz Android Akıllı Kumanda uygulaması ile akkıllı telefon ve tabletlerinizi; kumanda, mouse, klavye ve oyun kolu olarak kullanabileceğiniz gibi, Çift Ekran özelliği ile projeksiyon cihazınızın ekranını minimize edip akıllı telefonunuzun ekranından kontrol edebileceksiniz. Ayrıca uygulamanın bulunduğu telefon ya da tablette bulunan dosları tek dokunuş ile projeksiyon cihazınızın ekranına aktarabilirsiniz. Projeksiyon cihazında kurulu bulunan uygulamalarında kısayollarının bulunduğu bu uygulama ile telefon ya da tabletinizden tek dokunuşla istediğiniz uygulamayı projeksiyon cihazınızda çalıştırabilirsiniz.
 
-
-
"1280x800 Wide XGA Çözünürlük..."
Yüksek Çözünürlük

Promacto Pro X11 1280x800 yani HD çözünürlüğe sahiptir. Yüksek çözünürlüğü sayesinde ekran büyüsede görüntülerinizde piksellenme olmadan dev ekran seyredebilirsiniz. HD Ready olarak bilinen çözünürlüğü sayesinde Full HD görüntüleri sorunsuz oynatabilmekte olup, 20.000:1 dynamic kontrast oranı ile de keskin görüntüler sunmaktadır. Bu çözünürlük sayesinde internet üzerinden online izleyeceğiniz filmlerin çözünürlüklerini de otomatik olarak algılayan uygulamalarda da yüksek çözünürlüklü videolar izleyebilirsiniz.

"30.000 Saat Lamba Ömrü..."
LED Lamba
Promacto Pro X11 LED teknolojiye sahip lambası ile sizlere 30.000 saate kadar lamba ömrü sağlamaktadır. Bu sayede ısınma ve lamba bitecek korkusu olmadan uzun saatler kesintisiz kullanım imkanı sağlamaktadır. LED teknolojisinin bir diğer artısı ise düşük enerji tüketimi sağlamasıdır. Projeksiyon cihazlarında geleceğin lamba teknolojisi olarak öngörülen LED lambaların düşük enerji tüketimiyle verdiği yüksek parlaklık size sunumlarınızda ve ev sinemasında ciddi avantajlar sağlamaktadır.
 
-
-
"1.2 Atım Oranına Sahip Yakın Atım Mercek..."
Kısa Mesafeden Geniş Ekran

Promacto Pro X11 sahip olduğu 1.2 atım oranına sahip özel merceği ile diğer projeksiyon cihazlarına göre daha kısa mesafelerden daha geniş ekran açabilmektedir. Gerçek cam mercek kullanan Promacto Pro X11 bu mercek sayesinde küçük odalarda dahi büyük ekranlar açarak sizlere projeksiyon kullanmanın ayrıcalıklarını tam anlamıyla vermektedir. Cam mercek kullanmasının diğer bir avantajı da mini projeksiyonlarda sık rastlanan netlik sorununa kesin bir çözüm sunmaktadır.

GİRİŞ KAYNAKLARI
 
Promacto Pro X10 Giriş Kaynakları
 
Promacto Pro X11 sahip olduğu giriş ve çıkış kaynakları ile tüm mini projeksiyonlardan önce bir teknoloji sunmaktadır. Üzerinde 1 adet Micro SD kart girişi, 1 adet USB 2.0 girişi, 1 adet USB 3.0 girişi, 1 adet VGA girişi, 1 adet HDMI girişi, 1 adet SPDIF (Optik Ses) çıkışı, 1 adet ETHERNET girişi, 1 adet AV girişi ve 1 adet 3.5mm Stereo Jack çıkışı bulunan Promacto Pro X11 19 V - 3.42 A 'lik bir adaptör ile çalışmaktadır.
 
 
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

 Teknoloji  DLP 0,45"DMD
 3D Özellikleri  Active 3D, Side by Side, Top Bottom, BlueRay 3D Flash Bellekten direkt.

 Android

 Özellikleri

 Android 4.4 version, CPU: Cortex-A9 Quad Core 1 Ghz, GPU: Quad Core, RAM: DDR3 1 GB,

 ROM: 1+4 GB TF

 Wifi Özellikleri

 Dual-Band (2.4 / 5 Ghz) 802, 11 b/g/n/ac 10/100 Mbps Kablosuz internet bağlantısı,

 Kablosuz klavye, Kablosuz mouse, Bluetooth hoparlör bağlantı imkanı

 Doğal Çözünürlük  1280 x 800 Wide XGA

 Desteklenen

 Çözünürlük

 720P / 1080P
 Lamba Tipi  LED
 Lamba Ömrü  30.000 Saat

 Işık Gücü

 Parlaklık

 1000 Ansi lumens
 Kontrast Oranı  20.000:1 dynamic
 Lens Büyütme  1.2
 Ekran Oranı  4:3 - 16:9 - 16:10

 Projeksiyon

 Özellikleri

 Ters Projeksiyon, Ön, Arka, Tavan

 Projeksiyon

 Ekran Genişliği

 100" - 2,45 m
 Offset  %100
 Keystone  Otomatik dijital keystone ve ayrıca Manuel +-40 derece
 Dahili Hoparlör  2W x 2
 Ses Çıkışı

 SPDIF / Optik ses çıkışı 5.1 ve 7.1 kanal desteği,

 3.5mm Stereo Jack çıkışı.

 Gövdedeki Butonlar  Bu modelde bulunmamaktadır.
 Uzaktan Kumanda  Var
 Gürültü Seviyesi  Parlak mod 30 db, ekonomik mod 24 db.
 Dahili Pil

 Bu modelde batarya bulunmamaktadır.

 Girişler  HDMI  A tipi - 1.4 Versiyon , 480P, 720P, 1080P desteği.
 VGA  15 Pinli D-Tipi arayüz
 AV  3,5 mm ses ve görüntü 3'lü oynatıcı arayüzü, PAL/NTSC desteği.
 USB

 1 x USB 3.0, A-Tipi arayüz, Dosya sistem formatları; FAT32, FAT, NTFS.

 1 x USB 2.0, A-Tipi arayüz, Dosya sistem formatları; FAT32, FAT, NTFS.

 TF  Micro SD, Dosya sistem formatları: FAT 32, FAT, NTFS, 32 GB desteği.
 DC  Dış çapı 5.5mm, İç çapı 2.5mm ; 19 V/3,42 A
 Standby Sarfiyatı  15 W
 Elektrik Tüketimi  45 W
 Adaptör

 Giriş: AC 100V - 240V, 50/60 Hz

 Çıkış: DC 19V / 3,42A

 Net Ağırlık  0,65 kg
 Ölçüler  232x132,8x40 mm
 Çalışma Sıcaklığı  0 - 35 C
 Çalışma Nem Oranı  0% - 85%
 Çalışılmış Sıcaklık  -30 - 50 C
 Çalışılmış Nem  0% - 85%
 Projeksiyon Tipi  Ön / Arka / Tavan / Ters Projeksiyon
 Dahili Hafıza  1+4 Gb TF Kart
 Desteklenen  Video  MPEG 1/2/4, H.265, MJPEG, VC1, RM/RMVB, MOV, FLV, MKV, DVIX, AVI
 Ses  MP3, WMA, MA4 (AAC)
 Fotoğraf  JPEG, BMP, PNG
 Yazı  Text 
 Garanti   Lamba dahil 2 yıl garanti
 • Ev sineması, Home Theater, 3D Projeksiyon

  Ev Sineması

  USB, micro SD, harici harddisk, uydu receiver, dvd player, bilgisayar gibi görüntü aktarabilen tüm medya aygıtlarından direct Active 3D izleyebileceğiniz, hiç bir medya playera ihtiyaç duymayacağınız bir cihazdır.
  Detay →
 • Eğitim Kurumları

  Eğitim Kurumları

  Anasınıfları, ilköğretim, lise ve üniversitelerde, her türlü yabancı dil kuslarında, dershanelerde, orta ölçekli bütün sınıf ve seminer salonlarında direkt olarak usb flash belleğinizden sunum yapabilirsiniz.
  Detay →
 • Toplantı odası

  Ofis ve İş Yerleri

  Orta ölçekli toplantı salonlarınızda, yada ürününüzü ve firmanızı tanıtmaya gittiğiniz firmalardaki toplantılarınızda 700 Ansilümenlik ışık gücüyle oda ışığında dahi rahatlıkla sunumlarınızı yapabilirsiniz.
  Detay →
Teknoloji DLP 0,45"DMD
3D Özellikleri Active 3D, 2D den 3D, Side by Side, Top Bottom, BlueRay 3D Flash Bellekten direkt.
Android Özellikleri Android 4.2.2 version, CPU: Cortex-A9, 1.6 GHz, Quad Core GPU, DDR3 1 GB RAM, 8 GB Dahili Hafıza
Wifi Özellikleri Support 802, 11 b/g/n 10/100 Mbps Kablosuz internet bağlantısı, Kablosuz klavye, Kablosuz mouse, Bluetooth ses kolon bağlantı imkanı
Doğal Çözünürlük 1280 x 800
Desteklenen Çözünürlük 720P / 1080P
Lamba Tipi LED
Lamba Ömrü 30.000 Saat
Işık Gücü - Parlaklık 700 Ansi lumens
Kontrast 2000:1
Lens Büyütme 1.2
Ekran Oranı 4:3 - 16:9 - 16:10
Projeksiyon Özellikleri Ters Projeksiyon, Ön, Arka, Tavan
Projeksiyon Ekran Genişliği 110 inches - 2,75 m
Offset %100
Keystone Otomatik dijital keystone ve ayrıca Manuel +-40 derece
Dahili Hoparlör 1W x 1
Ses Çıkışı Coaxiel ses çıkışı, AC-3/DTS decoding, 5.1 multi channel surround sound
Gövdedeki Butonlar Dokunmatik Ekran Gövde Kumandası
Uzaktan Kumanda Var
Gürültü Seviyesi Parlak mod 22 db, ekonomik mod 20 db.
Dahili Pil

2100 mAh şarj olabilen Lithium pil. Parlak modda 1 saat, ekonomik modda 2 saat

Desteklenen Diller 18 Dil (Türkçe Dahil).
Girişler HDMI Type A - V 1.4 Version-Support 480P, 720P, 1080P
VGA 15 Pins D-Type arayüz
AV 3,5 mm audio and video triple-play interface. Support PAL/NTSC
USB A-Type interface, file system format; FAT32, FAT, NTFS
TF Micro SD, file system format : FAT 32, FAT, NTFS, 32 GB Support
DC Outer diameter 5,5 mm, internal diameter2,5 mm; 15 V/2.6 A
Standby Sarfiyatı 0,5 W
Elektrik Tüketimi 24 W
Adaptör Input AC 100V - 240V, 50/60 Hz
Output DC 15V / 2,6A
Net Ağırlık 490 gram
Ölçüler 180x110x28 mm
Çalışma Sıcaklığı 0 - 35 C
Çalışma Nem Oranı 0% - 85%
Çalışılmış Sıcaklık -30 - 50 C
Çalışılmış Nem 0% - 85%
Projeksiyon Tipi Ön / Arka / Tavan
Dahili Hafıza 4 Gb TF Kart
Desteklenen Video MPEG 1/2/4, H.264, MJPEG, VC1, RM/RMVB, MOV, FLV, MKV, DVIX, AVI
Ses MP3, WMA, MA4 (AAC)
Fotoğraf JPEG, BMP, PNG
Yazı Text
Garanti Lamba dahil 2 yıl garanti
Aksesuarlar Android Dongle, 3D active gözlük, Tripod, HDMI kablo, VGA kablo, AV kablo, 4 Gb hafıza kartı, Taşıma çantası, Uzaktan kumanda, 2 adet kumanda pili, Adaptör, Türkçe kullanım klavuzu

 • Android 4.2.2

  Çok Hızlı...

  1.6 Ghz Dual Cortex A-9 işlemci, Quad Core GPU, DDR3 1 Gb RAM, 8 Gb Dahili Hafıza, 32 Gb Micro SD desteği ve USB 2.0 seçeneği ile dilediğiniz uygulamayı kullanma imkmanı sağlar.
 • Sosyal Medya Projeksiyon

  Çok Sosyal...

  Sosyal medyadan uzak kalmayın. Facebook, Skype, Twitter, Instagram, WhatsApp, Youtube, Vine, Gmail, Outlook kısaca Google Play'de ki tüm uygulamaları kullanma imkanı sağlar.
 • Slideshow Projeksiyon

  Çok Pratik...

  Office uygulamaları çok kolay. Açabilir, okuyabilir, üzerine yazabilir, değişikliklerinizi kaydedebilirsiniz. Tüm ofis uygulamalarını tıpkı bilgisayarınız da olduğu gibi kullanma imkanı sağlar.
  Tüm Özellikler →
 • Wifi Projeksiyon

  Her Yerde İnternet

  Gittiğiniz her yerde mevcut adsl modemler ya da akıllı telefonlar üzerinden kablosuz olarak internete bağlanarak internet tabanlı tüm uygulamarı kullanabilme imkanı sağlar.
 • Airplay projeksiyon

  Eş Zamanlı Paylaşım

  Akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden; işletim sistemi ister Android, ister iOS olsun hiç farketmez. Eş zamanlı ve kablosuz olarak görüntü, video ve ses aktarabilme imkanı sağlar.
 • Canlı TV, Online Sinema

  Online Film ve TV

  Televizyon, uydu reciever, dvd player, bilgisayar vb. hiç bir medya oynatıcıya ihtiyaç duymayacaksınız. İnternet üzerinden canlı TV uygulamalarına ve online film uygulamalarının arşivlerine sahip olabilme imkanı sağlar.
  Tüm Özellikler →
 • Bluetooth Projeksiyon

  Kablosuz Paylaşım

  Bluetooth ile; resim, müzik, video ve tüm ofis dökümanlarınızı kablosuz olarak cihazınıza aktarabilirsiniz.
 • Kablosuz Projeksiyon

  Kablosuz Aksesuarlar

  Bluetooth ile; klavye, mouse, kulaklık, mikrofon ve bluetooth ses sistemleri gibi bir çok aksesuara kablosuz olarak erişebilirsiniz.
  Tüm Özellikler →
 • Active 3D Projeksiyon

  Direkt Active 3D

  USB flash bellekler, Micro SD kartlar, harici harddiskler, DVD playerlar, uydu receiverlar, kameralar, bilgisayarlar vb. gibi görüntü aktarabilen tüm cihazlardan aktardığınız tüm active 3D filmleri direkt olarak cihazdan seyredebilirsiniz.
 • Active Shutter 3D glass

  Active Shutter 3D

  Yaygın olarak kullanılan iki tip 3D teknolojisi vardır. Bunlar; Active 3D ve Passive 3D'dir. Bu iki teknoloji arasından kaliteli olan Active 3D teknolojisidir. Çünkü Passive 3D 1080p çözünürlüğü ikiye bölen gözlükler kullanır.
 • 2D to 3D projeksiyon

  Çok Fonksiyonlu 3D

  Promacto cihazları; 2D to 3D, Side By Side, Top Bottom, Blu Ray 3D ve 3D to 2D gibi fonksiyonlarıyla sinema seyir zevkinizi zahmetsiz bir şekilde en üst seviyeye taşıyacak. Hiçbir medya oynatıcıya ihtiyaç duymayacaksınız.
  Tüm Özellikler →
2013 Promacto. Tüm hakları saklıdır. Promacto Projeksiyon